Objednání zboží

♥ Nejrůznější typy fascinátorů si můžete prohlížet přímo na hlavní stránce. Po kliknutí na vybraný fascinátor se Vám zobrazí jeho fotografie z dalších úhlů, příběh fascinátoru včetně původu a inspirace i praktické informace.

♥ Pokud jste si vybrali nějaký fascinátor nebo ozdobu do vlasů, stačí mi napsat na e-mail info@fascinatorylb.cz název daného fascinátoru, adresu, kam si jej přejete zaslat a já se vám co nejdříve ozvu. Zasláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami – podrobné znění ZDE. Do e-mailu prosím uveďte, zda dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů, máte-li zájem o zasílání e-mailu s nabídkami týkající se fascinátorů – podrobné znění Zpracování osobních údajů ZDE.

♥ Zboží posílám Českou poštou a nyní účtuji jednotnou cenu 100 Kč po ČR. Po potvrzení objednávky z mé strany zašlete dle instrukcí v e-mailu částku za fascinátor + částku za poštovné na účet 2101531491/2010.

♥ Zboží vám odešlu co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od přijetí platby. Potřebujete-li zboží dříve, napište mi, často je to možné zrealizovat. U objednávky na zakázku může být lhůta delší vzhledem k času nutnému pro výrobu a záleží jen na naší domluvě.

Otázky

Máte-li jakýkoliv dotaz k fascinátorům LB, neváhejte mi napsat na e-mail info@fascinatorylb.cz

Těším se na zprávu od vás!

Vrácení zboží a reklamace

Zboží, které nebylo vytvořeno na zakázku a je nenošené a nepoškozené, můžete vrátit do 14 dnů i bez udání důvodu, zasláním e-mailu na adresu info@fascinatorylb.cz. Částku za vrácené zboží včetně poštovného vám vrátím na účet nejčastěji obratem, nejpozději do 14 dnů od přijetí vráceného zboží, přičemž částku za poštovné spojené s vracením zboží hradíte vy.

Zboží vytvořené na za zakázku, které bylo vytvořeno nebo upraveno na přání zákazníka, není možné vracet.

Moc si přeji, aby se vám moje fascinátory líbily, ale pokud by se tak z nějakého důvodu nestalo, napište mi na e-mail info@fascinatorylb.cz s žádostí o reklamaci. Budu se vám snažit maximálně vyhovět. Podrobné znění podmínek reklamce viz. Všeobecné obchodní podmínky – Práva z vadného plnění.

Fascinátor na zakázku

Přáli byste si fascinátor v jiné barvě nebo nějak upravit? Nenašli jste ten typ fascinátoru podle svých představ, ale chtěli byste jej vyrobit na zakázku? Nebo máte doma látku či šperk, které byste chtěli do fascinátoru zakomponovat? Napište mi na info@fascinatorylb.cz, ráda se s Vámi spojím a vše vymyslíme k vaší spokojenosti.

Vyzkoušení fascinátorů

Některé Fascinátory LB jsou k dostání v salonu Popelka. Je možné si také domluvit osobní schůzku v Praze nebo v Říčanech.

Dárkový poukaz

Rádi byste někoho obdarovali fascinátorem, ale nejste si jistí, jaký vybrat? Můžete si zakoupit poukázku na libovolnou částku a nechat výběr na dotyčném. Stačí mi napsat na e-mail info@fascinatorylb.cz a já Vám objednávku co nejdříve potvrdím.