♥ Nejrůznější typy fascinátorů si můžete prohlížet přímo na hlavní stránce. Po kliknutí na vybraný fascinátor se Vám zobrazí jeho fotografie z dalších úhlů, příběh fascinátoru včetně původu a inspirace i praktické informace.

♥ Pokud jste si vybrali nějaký fascinátor nebo ozdobu do vlasů, stačí mi napsat na e-mail info@fascinatorylb.cz název daného fascinátoru, adresu, kam si jej přejete zaslat a já se vám co nejdříve ozvu. Zasláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami – podrobné znění ZDE. Do e-mailu prosím uveďte, zda dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů, máte-li zájem o zasílání e-mailu s nabídkami týkající se fascinátorů – podrobné znění Zpracování osobních údajů ZDE.

♥ Zboží posílám Českou poštou a nyní účtuji jednotnou cenu 100 Kč po ČR. Po potvrzení objednávky z mé strany zašlete dle instrukcí v e-mailu částku za fascinátor + částku za poštovné na účet 2101531491/2010. Zboží vám odešlu co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od přijetí platby. Potřebujete-li zboží dříve, napište mi, často je to možné zrealizovat. U objednávky na zakázku může být lhůta delší vzhledem k času nutnému pro výrobu a záleží jen na naší domluvě.

♥ Zboží vám odešlu co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od přijetí platby. Potřebujete-li zboží dříve, napište mi, často je to možné zrealizovat. U objednávky na zakázku může být lhůta delší vzhledem k času nutnému pro výrobu a záleží jen na naší domluvě.

Vrácení zboží

Moc si přeji, aby se vám moje fascinátory líbily, ale pokud by se tak z nějakého důvodu nestalo, napište mi na e-mail info@fascinatorylb.cz s žádostí o reklamaci. Budu se vám snažit maximálně vyhovět.

Zboží, které nebylo vytvořeno na zakázku a je nenošené a nepoškozené, můžete vrátit do 14 dnů i bez udání důvodu, zasláním e-mailu na adresu info@fascinatorylb.cz. Částku za vrácené zboží včetně poštovného vám vrátím na účet nejčastěji obratem, nejpozději do 14 dnů od přijetí vráceného zboží, přičemž částku za poštovné spojené s vracením zboží hradíte vy.

Zboží vytvořené na za zakázku, které bylo vytvořeno nebo upraveno na přání zákazníka, není možné vracet.