previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Délka závoje: 26 cm

PŘÍBĚH

Tento fascinátor patří k těm nejodvážnějším. Je pro hrdinky filmové, knižní i hrdinky všedního dne. Pečlivě vybraná vintage látka na závoj černá jako noc pochází z 80.let z londýnského obchodu. Černá krajka, která podobně jako drobné perličky neměla využití, mi byla darována jednou dobrou duší, aby mohly být zachráněny a získat nový smysl. Fascinátor doprovodí femme fatale, kamkoliv si bude přát – do opery či na ples i jinam. Ale pozor: nošení s sebou přináší návykovou auru tajemna.

Fascinátor je inspirovaný výjimečnou ženou a mojí kamarádkou Nenou.

POUŽITÍ A ZACHÁZENÍ

Čelenka dobře drží klasickým posazením na temeno hlavy. Dle tvaru hlavy a pohodlí si nasadíte konce čelenky před nebo za uši – netradičním posazením před uši vypadá nejlépe. Konce čelenky jsou vyměkčeny filcem, aby netlačily majitelku.

Máte-li zvláštní přání, neváhejte mě oslovit ohledně fascinátoru na zakázku – lze jej vytvořit z bílé či černé látky závoje a s jinými ozdobami na čelence (s květy apod.).

Každou vlasovou ozdobu a fascinátor doporučuji mít uložené v samostatné krabici, aby se na ně neprášilo a nedošlo k poškození jemných vintage látek.