previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Délka závoje: cca 17,5 cm

PŘÍBĚH

Tento fascinátor je pro tajemnou femme fatale, která se nebojí extravagance. Vintage látka závoje v barvě námořnické modři je z 60.let z irského obchodu. Černá a modrá filcová látka dlouho čekaly nevyužitě stejně jako pevná čelenka tohoto fascinátoru na nový život, který jim byl vdechnut pracným kouzlem. Lístky na čelence připomínají korunku. Fascinátor je ideální pro high fashion event, na party, ples i jakoukoliv jinou událost, kde udělá dojem.

Fascinátor je inspirovaný výjimečnou ženou a mojí kamarádkou Catherine.

POUŽITÍ A ZACHÁZENÍ

Čelenka dobře drží klasickým posazením na temeno hlavy. Dle tvaru hlavy a pohodlí si nasadíte konce čelenky před nebo za uši. Tím, že je čelenka potažena měkkou filcovou látkou dochází k vyměkčení a maximálnímu možnému pohodlí při nošení – netlačí do hlavy jako tvrdé čelenky.

Máte-li zvláštní přání, neváhejte mě oslovit ohledně fascinátoru na zakázku – lze jej vytvořit z bílé či černé látky závoje a s jinými ozdobami na čelence (s květy apod.).

Každou vlasovou ozdobu a fascinátor doporučuji mít uložené v samostatné krabici, aby se na ně neprášilo a nedošlo k poškození jemných vintage látek.