previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Velikost: cca 15 cm x 16 cm

PŘÍBĚH

Námořnická modř pro mě vykresluje nepropátranou hlubinu i dramatický akcent. Tento fascinátor rád vyráží na plesy a večírky ideálně s možností tance, kde kraluje a zahaluje tajemstvím. Je vyroben s láskou z pečlivě vybrané látky získané v Irsku pocházející z 60. let. Sponka a šperk bývaly nešťastné a opuštěné, protože už neměly využití. Tím, že se staly součástí fascinátoru, jim byl vdechnut nový život. Koupí sponky v Prague Thrift Store bylo navíc přispěno na charitativní účely. Šperk má patinu a po menší opravě a získání nového lesku už září svým třpytem na cestu milencům mladé noci. Fascinátor je inspirovaný výjimečnou ženou, mojí maminkou.

POUŽITÍ A ZACHÁZENÍ

V případě potřeby použijte pinetky pro pocit ještě pevnějšího zajištění nebo úpravy tvaru (pinetky nejsou součástí fascinátoru).

Lze vyměnit sponku (není přišita, ale protažena „diamantovými“ očky látky).

Na zakázku lze vyrobit s jiným šperkem nebo z jiných barev látky (bílá, slonovinová, černá, stříbrná, broskvová). Každou ozdobu a fascinátor doporučuji mít uložené v samostatné krabici, aby se na ně neprášilo a aby nedošlo k poškození jemných vintage látek.